Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn jest dziedziną pewnej z najdłuższych części ubezpieczeniowych na świecie. Na naszym sektora firma ważna jest z 2006 roku oraz pasie się wielkim zaufaniem klientów.

Klientom biznesowym towarzystwo oferuje wysoki asortyment usług ubezpieczeniowych, w bieżącym ubezpieczenia gospodarcze oraz sterowanie aktywami. Z zmiany klienci indywidualni odkryją w jej propozycji zabezpieczenia na zarabianie, inwestycyjne, turystyczne, komunikacyjne i morze nowych.

Ubezpieczenia na życie

AXA Olsztyn oferuje kilka bardzo zainteresowanych wyjść w aspekcie zabezpieczeń na utrzymanie, które tworzą bronić nas natomiast naszą rodzinę przed konsekwencjami niespodziewanych zdarzeń losowych, śmierci lub utraty zdrowia. Główne materiały w obecnej rasie to:

Plan Elastyczny,

Plan Uniwersalny,

Plan ochronny AXA.

Plan Elastyczny – konserwacja oraz wkładanie

Plan Elastyczny jest propozycją, jaka przyciąga obecnie idealne stanowisko w rankingu ubezpieczeń na występowanie. Stanowi ostatnie polisa, która łączy funkcję ochronną i inwestycyjną. Niestety zaledwie zabezpiecza przyszłość naszych bliskich, jak dotrze do własnej śmierci, ale oraz stosuje możliwość inwestowania kapitału w ramach wybranej metod inwestycyjnej czy poprzez tak nazywane portfele modelowe. Ubezpieczony sam przesądza o szczycie oraz okresie trwania polisy, i w ramach umów pomocnych może powiększyć ją na ochronę jeszcze w losu poważnej grypy bądź wypadku.

Plan Uniwersalny – zabezpieczenie oraz zachowywanie

Aktualna możliwość AXA więcej planuje na kierunku zapewnienie swoich ubezpieczeniowego oraz składa możliwość inwestowania w konstrukcjach funduszy kapitałowych. Też w ramach Planu Uniwersalnego ubezpieczony może zbierać oszczędności na emeryturę lub edukację dzieci. Jeżeli osoba ubezpieczona umrze przed wykonaniem okresu istnienia polisy, jej rodzina uzyska odszkodowanie w wysokości 10-krotności składki rocznej lub wszą kwotę polisy, gdyby jej liczbę jest ostrzejsza niż ilość ubezpieczenia.

Zabezpieczenie na miarę potrzeb, czyli System Ochronny AXA

Plan Ochronny AXA zatem niezwykle egzotyczne rozwiązanie dla kobiet, jakie potrzebują stworzyć kompleksowy, indywidualnie odpowiedni do współczesnych potrzeb, plan ubezpieczeniowy. W konstrukcjach tego schematu możemy połączyć kilka wariantów zabezpieczeń oraz angażować za nie jedną składkę. Wersja ta umożliwia nie tylko ubezpieczyć swoich ulubionych na wypadek naszej śmierci, przecież jeszcze zabezpieczać ich zdrowie także przeżywanie. Plan stanowi także finansową pomoc własnego dziecka jeżeli zachoruje, straci rodziców czy w chwili wpadnięcia w męskie bycie.

Jak wybrać najskuteczniejszą propozycję?

Wymienione wysoko cele to dopiero kilka wzorów z wspaniałej kolekcje tego grona ubezpieczeniowego. Osoby zainteresowane polisą na bycie, turystyczną, komunikacyjną, bądź i wypadkową powinny zetknąć się z AXA Olsztyn: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, Olsztyn, Tel.: +48896798400.